0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League
Atalanta Bergamo
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League Cup
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۲
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۱
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Kataller Toyama
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۱
۲
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۲
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Temperley
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۳:۴۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۲
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۸:۴۵
Zakho
۰
۰
Erbil SC
inprogress
۲۰:۴۵
Duhok
۰
۱
AL Zawraa SC
inprogress
۲۰:۴۵
Argentina
Liga Profesional
Velez Sarsfield
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۲:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Wanchai SF
۲
۲
Tuen Mun SA
Finished
۱۶:۰۰
Tung Sing
۰
۰
Leaper Metro Gallery FC
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Serie B
Cuniburo
۰
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۱:۰۰
Guayaquil City
۱
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۳:۳۰
United States
USA US Open Cup
Los Angeles FC
۳
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۶:۰۰
Sporting Kansas City
۴
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۴:۰۰
Charleston Battery
۰
۱
Atlanta United
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC II
۰
۳
New Mexico United
Finished
۰۳:۰۰
Sacramento Republic FC
۴
۳
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Carrigaline United
-
-
Midleton FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
World
Friendly Club Matches
Tottenham Hotspur
۱
۱
Newcastle United FC
Finished
۱۳:۱۵
Thailand
League Cup
Buriram United FC
۰
۲
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۱
Port F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Colombia
Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۰
Deportes Quindio
Finished
۰۰:۰۰
Llaneros FC
۱
۱
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۳:۳۰
Vietnam
V-League
Binh Dinh
۱
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۲
۴
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division
2 de Mayo
۲
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۱:۰۰
Libertad Asuncion
۵
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Sol de America
-
-
Tacuary
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Busan I. Park
۲
۳
Cheonan City
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۲
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
Ilves Tampere
۲
۰
FC Inter Turku
inprogress
۲۰:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۳
KuPS Kuopio
Finished
۱۸:۳۰
Canada
Championship
Vancouver Whitecaps
۰
۱
Cavalry FC
Finished
۰۶:۰۰
Toronto FC
۸
۱
CS Saint-Laurent
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۵:۳۰
Bulgaria
A PFG
Levski Krumovgrad
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۶:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۳
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Serie D
FC Cascavel
۰
۰
Hercilio Luz
Finished
۰۱:۳۰
Serra FC ES
۱
۰
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Vasco da Gama RJ
۴
۳
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
Bragantino Red Bull
۳
۰
Sousa EC
Finished
۰۲:۰۰
Australia
FFA Cup
Gold Coast United
۴
۰
Caboolture
Finished
۱۳:۰۰
Wollongong United FC
۲
۴
Sydney United
Finished
۱۳:۰۰
Tuggeranong Utd
۰
۴
Monaro Panthers FC
Finished
۱۲:۰۰
Altona Magic
۰
۴
Heidelberg United
Finished
۱۳:۰۰
Kingston City
۲
۰
Langwarrin SC
Finished
۱۳:۰۰
Eastern Suburbs
۷
۱
Capalaba
Finished
۱۳:۰۰
Apia Leichhardt Tigers
۵
۲
Blacktown Spartans
Finished
۱۳:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۱
Brisbane City
Finished
۱۳:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۳
۱
North Star
Finished
۱۲:۳۰
Hume City
۴
۲
Bayside Argonauts FC
Finished
۱۳:۰۰
Croatia
Croatia Cup
HNK Rijeka
۱
۳
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
FC Viktoria Plzen
۱
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
ADO Den Haag
۱
۲
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۰:۱۵
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
NK Celik Zenica
۳
۰
NK Jedinstvo Bihac
Finished
۱۹:۰۰
NK Bratstvo Gracanica
۱
۰
Vis Simm-Bau
Finished
۱۹:۰۰
Radnik Hadzici
۰
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۹:۰۰
NK Mladost Doboj Kakanj
۰
۳
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۹:۰۰
FK Gorazde
۳
۲
Gradina Srebrenik
Finished
۱۹:۰۰
FK Gornji Rahic
۴
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۹:۰۰
HNK Tomislav
۰
۰
FK Sloboda Tuzla
Finished
۱۸:۰۰
Tosk Tesanj
۲
۰
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۹:۰۰
United States
USL League Two
West Chester United
۲
۲
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۰۰
Flint City Bucks
۱
۰
Union Macomb
Finished
۱۸:۳۰
Tampa Bay United SC
۴
۲
St. Petersburg FC
Finished
۰۱:۳۰
Charlotte Eagles
۰
۳
North Carolina FC U23
Finished
۰۱:۳۰
Virginia Marauders FC
۱
۵
Lionsbridge FC
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Serie C
Vicenza
-
-
Padova
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
China
Super League
Shanghai Port FC
۲
۰
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۳۰
Qingdao West Coast FC
۲
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Velez Sarsfield Reserves
۰
۰
Barracas Central Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Belgrano Cordoba Reserves
۰
۱
CA River Plate Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Boca Juniors Reserves
۱
۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Huracan Reserves
۰
۰
Newells Old Boys Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۰
Tigre Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Baniyas SC U21
۱
۱
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۴۰
Ajman Club U21
۱
۰
Al Nasr SC U21
Finished
۱۷:۴۰
Al Wasl Dubai U21
۴
۰
Al Ittihad Kalba U21
Finished
۱۷:۴۰
Kazakhstan
1. Division
FK Akzhayik Uralsk
۰
۰
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Taraz
۲
۱
FK Ekibastuz
Finished
۱۶:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۲
۰
SD Family
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۲
۰
Canberra Juventus
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Banik Ostrava B
۲
۰
FK Hodonín
Finished
۱۷:۳۰
CSK Uhersky Brod
۱
۱
MFK Karvina B
Finished
۱۹:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۲
۱
FC Zlin B
Finished
۱۹:۰۰
FK Apos Blansko
۰
۲
FC Slovacko B
Finished
۱۸:۳۰
Trinec
۲
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۹:۰۰
SK Hranice
۰
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۹:۳۰
TJ Start Brno
۳
۲
FC Hlucin
Finished
۱۹:۰۰
SC Znojmo
۴
۰
Unicov
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Denmark U19
۵
۱
Germany U19
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۰
Agropecuario Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Almagro Reserves
۰
۰
Atletico Camioneros Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۰
۰
Almirante Brown Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Senegal
FA Cup
Teungueth
۲
۰
CNEPS
inprogress
۲۰:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۱
ASC Jaraaf
inprogress
۲۰:۳۰
Croatia
U19 League
NK Dinamo Zagreb U19
۴
۳
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Dugopolje U19
۱
۵
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۹:۰۰
Botswana
Premier League
Township Rollers
۴
۱
Botswana Defence Force
Finished
۱۶:۳۰
Masitaoka FC
۲
۱
Sua Flamingoes
Finished
۱۶:۳۰
Orapa United FC
۰
۰
Vtm FC
Finished
۱۶:۳۰
Eleven Angels
۱
۲
Tafic FC
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Torreense U23
۰
۲
Estoril U23
Finished
۱۷:۳۰
Famalicao U23
۱
۳
Braga U23
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Ykkosliiga
Jarvenpaan Palloseura
۲
۱
FC TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Hajer
۰
۲
Al-Quadisiya
Finished
۱۹:۳۰
Niger
Super League
US Gendarmerie Nationale
۰
۰
AS Police Niger
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Landesliga
FC Huchting
۲
۱
Eiche Horn
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Wulsdorf
۰
۲
VfL 07 Bremen
inprogress
۲۱:۰۰
ASV Mettmann
۱
۱
MSV Düsseldorf
inprogress
۲۱:۰۰
Vietnam
Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۲:۰۰
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۲
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
Italy
Serie A Women
Ternana (W)
۱
۲
Napoli (W)
Finished
۱۷:۳۰
Egypt
Second Division B
El Terasanah
۲
۳
Haras El Hodood
Finished
۱۷:۳۰
Alexandria Sporting Club
۱
۰
Suez Montakhab
Finished
۱۷:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۱
۱
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۰
۰
Herentals FC
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Nasarawa Amazons (W)
۰
۰
Rivers Angels (W)
Finished
۱۱:۳۰
Heartland Queens (W)
۱
۳
Edo Queens (W)
Finished
۱۵:۳۰
Confluence Queens (W)
۰
۲
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۱
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Turkey
2. Lig Playoffs
1461 Trabzonspor
۲
۰
Vanspor FK
Finished
۱۶:۰۰
Nigeria
Nigerian Cup
Plateau United
۱
۲
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
FC One Rocket
۰
۱
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Helsingborgs IF
۰
۱
Skovde AIK
inprogress
۲۰:۳۰
Osters IF
۱
۱
Landskrona Bois
inprogress
۲۰:۳۰
GIF Sundsvall
۰
۰
Sandvikens IF
inprogress
۲۰:۳۰
Orgryte IS
۱
۱
Trelleborgs FF
inprogress
۲۰:۳۰
Ostersunds FK
۳
۱
Gefle IF
inprogress
۲۰:۳۰
Norway
1. Division
Egersund IK
۱
۲
Levanger FK
inprogress
۲۰:۳۰
Bryne FK
۲
۰
Aalesunds FK
inprogress
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
۲
۱
Mjondalen IF
inprogress
۲۰:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Stabaek
inprogress
۲۰:۳۰
Asane IL Ulset
۰
۴
Valerenga IF Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Raufoss Fotball
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Athletico Paranaense U20
۱
۱
Fluminense RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۲
۳
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Flamengo RJ U20
۱
۱
America MG U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ceara U20
۰
۰
Cruzeiro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Goias EC U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
AGF/Viby U19
۴
۲
Vejle U19
Finished
۱۸:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۳
۲
Oriente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
-
-
Universitario De Vinto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
CSM Focsani
۲
۰
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۸:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۰
۱
CS Afumati
Finished
۱۸:۳۰
Sighetu Marmatiei
۰
۰
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۸:۳۰
ACSO Filiasi
۱
۱
Bihor Oradea
Finished
۱۸:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۳
۰
SCM Zalau
Finished
۱۸:۳۰
Olimpic Zarnesti
۰
۱
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۸:۳۰
ACS FC Bacau
۱
۰
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۸:۳۰
Vedita Colonesti
۰
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۸:۳۰
SSU Politehnica Timisoara
۰
۲
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۸:۳۰
FC Dunarea Calarasi
۱
۳
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
KMKM
۷
۰
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Mlandege FC
۲
۰
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Ghana
Premier League
Dreams FC
۲
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista Women
Pinda SC (W)
۰
۱
Santos FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Hungary
NB I Women
Puskas FC (W)
۱
۱
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۱۸:۰۰
Burkina Faso
Premier League
Salitas
۲
۱
Kozaf
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Atlantis FC
۰
۰
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۳۰
FC Jazz Pori
۲
۱
VIFK Vaasa
Finished
۱۹:۰۰
FC Vaajakoski
۰
۱
EPS
Finished
۱۹:۰۰
PK Keski-Uusimaa
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
۰
۰
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۱:۳۰
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۱
۰
Joinville U20
inprogress
۲۱:۳۰
Criciuma U20
۱
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۳۰
Hong Kong
Premier League
Eastern Sports Club
۵
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
۱
۳
SV Auersmacher
inprogress
۲۰:۳۰
FV Dudenhofen
۱
۳
FK Pirmasens
inprogress
۲۰:۴۵
Panama
Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۳
۱
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
Austria
Amateur Cup
Brauerei Egg
۱
۳
RW Rankweil
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
-
-
Comunicaciones de Bueno Aires
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CA Claypole
-
-
CA Atlas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Yupanqui
-
-
Deportivo Espanol
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Espirito Santo
SC Brasil Capixaba ES
۰
۱
Real Noroeste Capixaba FC
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
Audax Rio RJ
۰
۰
Duque de Caxias
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
Botafogo RJ U20 (W)
۱
۱
Flamengo RJ U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Tunisia
Ligue 1
AS Slimane
۱
۰
AS Marsa
Finished
۱۸:۰۰
US Tataouine
۲
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۸:۰۰
Mali
Premiere Division
AS Korofina
۲
۲
USFAS Bamako
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Mali U20 (W)
۱
۱
Gambia U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Poland
IV Liga
Cuiavia Inowroclaw
۰
۴
WDA Swiecie
Finished
۱۹:۰۰
Tanzania
Premier League
Dodoma
۰
۴
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۱
۱
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Ilioupoli
۰
۰
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۶:۳۰
AO Giouchtas
۰
۰
Diagoras Rodos
Finished
۱۴:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۰
Atletico Vega Real
Finished
۰۱:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۱
۰
FC Buderich 02
inprogress
۲۱:۰۰
Iceland
4. Deild
Arborg
-
-
KH Hildarendi
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Norway
U19 Elite League
Stromsgodset U19
۰
۱
Assiden IF U19
inprogress
۲۱:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Club Ingenieros
۰
۱
Oruro Royal
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۱
۰
Juventud Unida Universitario
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
U19 League
Throttur Reykjavik U19
۲
۱
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
inprogress
۲۱:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۰
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۳:۳۰
North Macedonia
Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
Voska Sport
inprogress
۲۰:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
KF Ballkani
۳
۲
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan
1. Liqa
Moik Baku
۲
۱
Mil-Mugan Imisli FK
Finished
۱۵:۳۰
Energetik Mingechevir
۲
۲
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۵:۳۰
Shamakhi FK
۳
۱
Araz Saatli
Finished
۱۵:۳۰
FC Iravan
۳
۸
Karvan Yevlakh
Finished
۱۵:۳۰
Difai Agsu
۱
۱
Zaqatala
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۰
۴
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh
Federation Cup
Mohammedan Dhaka
۱
۲
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۳۰
Mongolia
Cup
Hunters FC
۷
۱
Tuuliin Tom Tulnuud
Finished
۱۱:۰۰
FC Selenge Press Falcons
۶
۰
Ulaangom City
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
3. NL
NK Zagorec Krapina
۴
۰
NK Mladost Petrinja
Finished
۱۹:۳۰
NK Lucko
۲
۳
Nk Vrapce
Finished
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۲
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Carioca U20
Nova Cidade U20
۱
۱
Sao Goncalo RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Enskede IK
۰
۰
Arlanda
inprogress
۲۱:۰۰
Latvia
3. Liga
SK Babite
۵
۰
ASK Kadaga
inprogress
۲۰:۰۰
Czech Republic
5. Liga
SK Lazne Bohdanec
۰
۰
FK Prelouc
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kolmonen
FF Jaro II
۱
۰
Korsnas FF
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
U19 League
JK Nomme Kalju U19
۰
۲
JK Trans Narva U19
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۲
۴
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
FC Kozani
۴
۱
Aiolikos Mytilene
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۱
۲
Kampaniakos
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
Pro League
PFC Shurtan
۱
۰
Xorazm Urganch
Finished
۱۶:۳۰
Lebanon
Premier League
Tadamon Sour
۰
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Armenia
1. Division
Shirak II
۰
۱
Syunik
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Youth League
Al Ittihad Aleppo U23
۱
۱
Al-Wahba U23
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
2. Division
SD Family U21
۲
۰
FK Aksu
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۲
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۴۵
Australia
NSW Premier League 2
Parramatta FC
۰
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Monte Roraima RR
۱
۲
Sao Raimundo RR
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
12 de Junio
-
-
Club General Martin Ledesma
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود